03-03-2016, 00:00:00

Nowoczesne powierzchnie handlowo-usługowe firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.. Po Poznaniu czas na Świnoujście

           Kontynuowana jest realizacja oraz najem powierzchni handlowych, usługowych i biurowych w nowej inwestycji pn. Logo zlokalizowanej przy ul. Armii Krajowej w Świnoujściu. Inwestorem jest Spółka LOGO Sp. z o.o. Wyłączną firmą odpowiedzialną za najem/komercjalizację inwestycji jest firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

            "Nasz obiekt to alternatywa dla osób i firm chcących poprzez lokalizacje i jakość wykonania poprawić wizerunek swojej firmy.

      

aktualny_stan_budowy.jpg

     Zachęcam, szczególnie podmioty spoza Świnoujścia, które jeszcze nie odkryły, że to miasto, o wyjątkowym położeniu jest jednym z najszybciej rozwijającym się w Polsce.

            Choć budynek może spełniać wiele funkcji, od handlu, poprzez biura i kończąc na kawiarni - to prywatnie powiem, ze chciałbym aby obiektem zainteresowała się branża medyczna. Sadze , ze miastu brakuje specjalistów medycznych i to zgrupowanych w jednym miejscu." - mówi Bogdan Tyluś - Prezes Zarządu LOGO Sp. z o.o. która jest Inwestorem inwestycji pn. Logo.

           "Inwestycja pn. Logo jest wyjątkowym obiektem w Świnoujściu, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych Najemców tj. firm lokalnych ze Świnoujścia jak i firm ogólnopolskich, które planują jeszcze w tym roku, rozpoczęcie swojej działalności w Świnoujściu.

            Obecnie uzgodniliśmy wstępne rezerwacje całej dostępnej powierzchni na parterze i rozpoczęliśmy negocjacje w celu zawarcia umowy najmu powierzchni na parterze jak i powierzchni usługowych i biurowych na wyższych piętrach. W związku z powyższym w imieniu Inwestora, prowadzimy dalsze rozmowy ze wszystkimi potencjalnymi Najemcami, którzy są gotowi podpisać umowę najmu, zarówno na parter jak i na wyższe kondygnacje" - mówi Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o, która jest odpowiedzialna na najem inwestycji.

 Obiekt biurowo - usługowy o wyjątkowo atrakcyjnej architekturze - w pełni oszklona elewacja. Witryny od ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodowym. Obiekt zostanie oddany do użytku już w II kwartale 2016r.

 Budynek składa się z czterech kondygnacji o łącznej pow. ok. 1000m2.

wiz_koncowa.jpg

Wizualizacja końcowa

 

Kontakt

Poznań

Andersia Business Centre
tel. +48 61 664 27 54
fax +48 61 668 38 01
61-894Poznań
Plac Andersa 7
<< Wróć

Wyszukaj

Szukana fraza:

Zakres wyszukiwania:

X